b2b akrilik zemin kaplama tenis kortuAkrilik Spor Saha Zeminleri; kullanım amacı esas olmak üzere, muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel amaçla tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen şık, estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına karşı yüksek mukavemettik değerleri olan, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir.

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, açık spor sahaları ve kapalı spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamaları olarak göze çarpmaktadır.

Beton veya asfalt olarak karşımıza çıkan zeminlerde tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm et kalınlığında uygulanmaktadır. Sistem komponentlerine bakacak olursak bunlar; modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boyadan oluşmaktadır. Hemen hemen tüm açık ve kapalı alan zeminler için çok amaçlı olarak geliştirilmiş olup ANAS – İtalyan Yol inşaat bakım ve onarım kurumu – tarafından uygunluğu olması, kimyasal dayanımı ve anti skid özelliği ile belgelendirilmiştir.

İster ticari ve ister endüstriyel zeminler, kamu yararına spor yapanlar için Bisiklet yolları Helikopter pistleri Site içi yürüyüş yolları Otoparklar Kaldırımlar Kaydırmazlık istenen tüm alanlarda Asfaltın yağlara ve bozulmaya karşı korunmasında Betonun yağlara ve tozumaya karşı korunmasında kullanılan zemin sistemleri olarak akrilik zemin sistemleri göze çarpmaktadır.

Cushion Akrilik Zemin Kaplama

İçerisinde ince kalın kauçuk granüller ile yastıklama sistemi tasarlanmış, su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahalarında kullanımı çok ideal olma, estetik, şık ve ekonomik zemin kaplamalarıdır Cushion akrilik zemin sistemleri.

Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanmakla birlikte farklı et kalınlık talepleri için de üretim yapmaktayız.

Sistem bitüm modifiye akrilik, lastik tozu dolgulu – cushion –ince ve kalın cushion granüller- yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve ral katalog renklerinden seçilme akrilik son kat boyadan oluşmaktadır.

Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiş

  • Tenis Kortları
  • Basketbol sahaları (Cushion ve Cushion olmadan)
  • Voleybol sahaları ve Hentbol sahaları
  • Çok amaçlı spor sahalarında
  • Skating Roller Pistlerde
  • Atletizm pistlerinde
  • Bowling sahaları
  • Bocce sahaları
  • Anti-shock çocuk oyun alanlarında tercih edilmektedir

Tartan Üstü Akrilik Zemin Kaplama

Çok Amaçlı Spor Saha Zemin Kaplaması Tartan üstü Akrilik Kaplama zemin sistemleri tenis kortlarındaki zeminler için geliştirilmiştir. Profesyonel tenisçilerin tercihi Master kortların ideal zemin kaplaması sistemidir.

Saha içerisinde topun mükemmel seviyede kontrolünü sağlayan kauçuk tabanlı akrilik esaslı esnek zemin kaplamalarıdır. Akrilik Kaplama zemin sistemleri açık havada oynanan tüm spor branşları için idealdir. Malzemeler Aderans sağlayan self-levelling akrilik astar, üzerine siyah granül kauçukların poliüretan bağlayıcılar ile karıştırılarak özel finisherle zemine serilir ve onun üzerine akrilik kaplama ve üzerine son kat akrilik boya yapılır, renk Ral katalogdan geniş yelpazeli olarak seçilebilir,

Zemin: Helikopter perdahlı beton veya düzgün asfalt yüzey. Toplam Derinlik: 7 mm et kalınlığında tartan tabaka+ 2 mm akrilik kaplama yapılması.

Renk: RAL Katalog Bileşimler: Gözeneksiz