B’STONE NEDİR?

B’Stone ürünleri çok farklı alanlarda ticari ve tasarımsal ihtiyaçlar çözen, farklı taş granüllerin kimyasal bağlayıcılar yardımı ile yere serilerek uygulanan zemin sistemidir.

MALIYET AVANTAJLARI

Ticari ve özel zemin kaplama sistemlerinde kullanım ömrü göz önüne alındığında, B’stone kullanım süresi yapının ömrü ile paraleldir. Birçok zemin uygulama sistemlerinde bakım ve değişiklik maliyetleri yıllar içerisinde artarken, B’stone ile bakım maliyeti düşer.
Özel ve ticari zemin döşeme sistemleri ile karşılaştırıldığında, düşük toplam maliyeti, tasarımsal çalışmalara olanak vermesi ve verimli zemin döşeme özelliği operasyonel avantaj sağlar.
Estetik görünüm
Uzun ömür
Avantajlı uygulama maliyeti
Düşük bakım maliyeti

UYGULAMA AVANTAJLARI

B’Stone ürünleri çok farklı alanlarda ticari ve tasarımsal ihtiyaçlar çözen bir ürün olarak. Kimi zaman sadece desenleri ile ilgi çekerken kimi zaman derzsiz, sürekli yapısı ile alanlara hacim kazandırır.
Farklı ve canlı renklerle mimari tasarımlarınızı zeminlere yansıtabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz logo veya görseli zemine nakşetme özgürlüğüne sahip olmuş olursunuz. Sadece B’Stone a özgü renk-agrega kombinasyonları ile uzun ve dekoratif zeminler oluşturabilirsiniz.
B’Stone kendine özgü, dokulu yüzeyi sayesinde ıslak zeminlerde mükemmel kayma direnci gösterir.
Kullanım alanları ve yapılması istenilen zemin türüne göre farklı ebatlı agregaların kullanımı ile farklı algılar oluşturulabilir.

UYGULAMA ALANLARI

B’Stone Zemin kaplama işleminde derz kullanılmadığından, uygulandığı alanlarda bir bütünlük sağlar. Bu nedenle özellikle düz ve geniş alanların arandığı havalimanı, hastane, dekoratif alanlar ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde tercih edilirken, sürekli yapısı sayesinde küçük alanlara genişlik katar.
Hastahaneler
Dekoratif Alanlar
Alışveriş Merkezleri
Islak Zeminler
Havuz Terasları
Aquapark
Yürüyüş Yolları
Peyzaj Alanları
Araç Otoparkları
Helikopter Pistleri
Havuz İçi, SPA